PRODUKTY - Wyroby betonowe - plyty azurowe, plyty azurowe jumby, plyty azurowe meby, plytki chodnikowe, kratki rzeczne, zielone parkingi

Idź do spisu treści

Menu główne:

Płyty ażurowe są idealnym rozwiązaniem na utwardzanie nawierzchni lub jej stabilizację. Wolne przestrzenie wypełniane są  różnymi surowcami, takimi jak żwiry, piaski, trawa, gleba z roślinami, itp. Płyty ażurowe charakteryzują się małym ciężarem, łatwym i szybkim montażem (również demontażem), zachowaniem naturalnej cyrkulacji wody.

Wszyscy którym zależy na estetycznym wizerunku wokół domu powinni zatroszczyć się o wykonanie utwardzonej nawierzchni dookoła własnej posesji. Stajemy wówczas przed decyzją, jaki użyć do tego celu materiał. Do najczęstszych propozycji będą zaliczać się płyty ażurowe, a wśród nich płyty ażurowe jumby, płyty ażurowe meby, płyty chodnikowe, zielony parking, kraty rzeczne i im przyjrzymy się uważniej. Z uwagi na swojej strukturę płyty ażurowe mają sporą trwałość, dzięki czemu nadają się do znoszenia dużych obciążeń. Płyty meby lub płyty jumby są jednym z lepszych wytworów do utwardzania powierzchni. Trzeba podkreślić, że płyty chodnikowe to nieduży wydatek, a do tego posiadają niezastąpione właściwości ozdobne. Biorąc to pod uwagę jest to doskonałe rozwiązanie do utworzenia miejsc parkingowych, gdzie nie wylewamy betonu na sporej powierzchni, co niekiedy jest mało atrakcyjne. Nie należy zapominać o tym, że zapewne jeszcze częściej płyty ażurowe pojawiają się jako forma pozwalająca na utwardzanie skarp. Tak więc płyty ażurowe mają mnóstwo pozytywnych walorów, począwszy od ich montażu, aż po ich użytkowanie. Kolejnym pozytywem jest perspektywa budowania odwodnień powierzchni pokrytej płytą, a także filtracji terenu. Dzięki temu deszcz w bardzo krótkim czasie wsiąka w grunt, a to zabezpiecza przed potencjalnym rozlewaniem się wody po dużych powierzchniach, czy też zalewaniem terenów niżej usytuowanych. Jeśli myślimy o estetycznym wykończeniu terenu wokół domu, śmiało można wykonać to przy udziale płyt ażurowych.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego